Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów polityki Centrum Pali i wierzymy, że przekłada się ono na nasze sukcesy. Dbamy, by zagadnienie to nie tylko ograniczało się do naszych pracowników, ale było odczuwalne również przez odbiorców naszych produktów, bowiem użycie elementów prefabrykowanych pozwala na redukcję liczby pracowników i czasu ich zaangażowania w miejscu instalacji, a to jest niczym innym jak minimalizacją kontaktu z zagrożeniem. Wszystkie etapy produkcji pozostają w fabryce, a to stwarza realną możliwość kontroli potencjalnego zagrożenia zdrowia, czy nawet życia.

Aby temat bezpieczeństwa był właściwie rozumiany i postrzegany, przykładamy należytą wagę do regularnych szkoleń naszych pracowników.

Jakość szkoleń w sprzężeniu zwrotnym, jest naszą inwestycją w pracownika, redukcją kosztów jego nieobecności, zmniejszeniem ilości wypadków, ograniczeniem kosztów związanych z ubezpieczeniami czy odszkodowaniami.  Staramy się zmieniać niewłaściwe przekonania, postawy i zachowania w myśl budowania poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych , a wszystko w ramach europejskich standardów. Prowadzimy działania zapobiegawcze, raportujemy niebezpieczne zdarzenia, analizujemy i usuwamy ich przyczyny.

Centrum nieustannie prowadzi prace rozwojowe nad nowymi technologiami, które również później znajdują zastosowanie w coraz bezpieczniejszych procesach produkcyjnych. W ten sposób eliminujemy zagrożenia ze środowiska pracy, a gdy jest to niemożliwe, minimalizujemy ryzyko związane z wystąpieniem zagrożeń.

Nasi pracownicy, mają poczucie bezpieczeństwa, a my dodatkowo przypominamy im na każdym kroku, o naszych inicjatywach, w których chcemy ograniczyć skutki, gdy dojdzie już do kontaktu z zagrożeniem.

Centrum Pali Sp. z o.o.

99-300 Kutno, ul.Łąkoszyńska 127

Poland

Tel: +48 24 254-70-64

Mail: sprzedaz@centrumpali.pl

Inne lokalizacje

Niemcy   Szwecji   Dania  Anglia

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
 

 

 

Kontakt